Budget Sailing Turkey


GBR

D

FR

NL

TR

Yatlarımız > Aloa 27 - Comet 1050 - Gib'Sea 33 - Oceanis 331 - Sun Odyssey 36 - Oceanis 361 - Oceanis 381 - Sun Odyssey 40.3 - Bavaria 41.8 Holiday


Home

Teknelerimiz

Bareboat

Flotilla

Seyir Bölgesi

Ücretler

Seyahat Seçenekleri

Hakkımızda

İletişim

Cruising Association

Karayel Yachting Ltd.'nin
üyesi olduğu kurumlarTurizm Bakanlığı Charter Lisans No: 136

Karayel Yatçılık Deniz Turizm Birliği üyesidir.

Göcek bölgesinde hava durumu için tıklayın
Click for Dalaman area Göcek, Turkey Forecast

Sun Odyssey 40.3 (2 kabin)

2005 yapımı Sun Odyssey 40.3 filomuzdaki en yeni ve en lüks teknedir.
Özel yapım çift dümen simitli tasarımı, bow thruster, furling sistem ana yelken ve genova, oto pilot, elektronik deniz haritası ve chart plotter, iki geniş kabin ve mutfak, arkasında depolama alnı olan geniş bir tuvaleti vardır. Tasarımı salondaki oturma grubunu geniş çift yatağa dönüştürme imkanı sağlar.

Tekne tasarımcı Daniel Audrieu tarafından mükemmel bir yelken performansı için tasarlanmıştır. Sağlam, yelkende dengeli ve kontrollü kolay kullanımlı bir teknedir.

Sailing yacht sun odyssey

Sun Odyssey 40.3 - Salon ve kabinler
Özellikler - Sun Odyssey 40.3
Uzunluk (L.O.A.) 12,20 m
Su hattı boyu 10,74 m
Genişlik 3,95 m
Su kesimi 1,95 m
Yatak 4
Salon 1,95 m
Ağırlık 8.090 kg
Yelken alanı 74 m2
Salma 2.430 kg
Motor Yanmar 40 Hp
Su tankı 310 L
Yakıt tankı 136 L

Sun Odyssey 40.3 Yerleşim

Sun Odyssey 40.3'ün salonunda rahat oturma köşesi, özellikle ilkbahar ve sonbaharda tekne içinde de vakit geçirmek isteyenler için . Ön kabinde çift, salonda bir tek ve bir çift kişilik, arka kabinde yine çift kişilik olmak üzere 4 kişilik yatak kapasitesine sahip.

3 göze sahip fırınlı ocak ve buzdolabının olduğu mutfak son derece kullanışlıdır. Salonla ön kabin arasında duşlu tuvalet vardır.

Not: Yanınızda yer kaplamaması açısından köşeli bavullar yerine yumuşak malzemeden yapılmış valizler getirmenizi öneririz.

Donanım

Autohelm derinlik ve sürat ölçer, buzdolabı, dürbün, seyir haritaları, can yelekleri ve temel güvenlik ekipmanları. Bütün teknelerimiz minimum elektrik kullanacak şekilde donatılmış olup gerçek çevre dostudur..

Teknede karaya ulaşım ve gezinti için bot bulunmaktadır.
Charter yacht Sun Odyssey 40.3

Sun Odyssey 40.3 ile yelken keyfi

Sun Odyssey 40.3 ince yapısı ve çok geniş olmayan gövdesiyle, mükemmel bir orsa seyri keyfi sağlar. Bu özellikleri, kullanımının zor olduğu anlamına gelmez. Genova ve ana yelken toplamı olarak 74 metrekarelik bir yelken alanına sahiptir. 40 beygir gücünde Bukh dizel motoru vardır.

info@budgetsailingturkey.com