Budget Sailing Turkey


GBR

D

FR

NL

TR

Yatlarımız > Aloa 27 - Comet 1050 - Gib'Sea 33 - Oceanis 331 - Sun Odyssey 36 - Oceanis 361 - Oceanis 381 - Sun Odyssey 40.3 - Bavaria 41.8 Holiday


Home

Teknelerimiz

Bareboat

Flotilla

Seyir Bölgesi

Ücretler

Seyahat Seçenekleri

Hakkımızda

İletişim

Cruising Association

Karayel Yachting Ltd.'nin
üyesi olduğu kurumlarTurizm Bakanlığı Charter Lisans No: 136

Karayel Yatçılık Deniz Turizm Birliği üyesidir.

Göcek bölgesinde hava durumu için tıklayın
Click for Dalaman area Göcek, Turkey Forecast

Küçük Gruplar İçin Bareboat veya Flotilla Yelken Keyfi (Tek kabin)

Aloa 27 esasında bir fransız tasarımı olmakla beraber, Hollandalı tasarımcı Frans Maas tarafından Akdeniz için geliştirilmiştir. Hollanda yapımıdır. İki kişi yada iki çift için son derece kullanışlı bir yelkenlidir.

Aloa 27, maksimum 5 kişiliktir. Yelken donanımının özelliği ve yeke dümen sistemi sayesinde havuzlukta geniş kullanım yeri sağlanmıştır.

Charter yacht Aloa 27 Charter yacht Aloa 27
Özellikler - Aloa 27
Uzunluk (L.O.A.) 7,60 m
Su hattı boyu 7,10 m
Genişlik 2,80 m
Su kesimi 1,45 m
Yatak 4 - 5
Salon 1,82/1,67 m
Ağırlık 2.700 kg
Yelken alanı 37 m2
Salma 950 kg
Motor Yanmar 18 Hp
Su tankı 250 L
Yakıt tankı 35 L

Charter yacht Aloa 27 Yerleşim

Aloa 27, 5 kişinin rahatça kalabileceği bir tasarıma sahiptir. Baş kabinde, sürgülü kapının arkasında iki kişilik bir yatak bulunmaktadır. Sancak tarafında bir tuvalet ve küçük bir lavabo, iskele tarafında ise gardrop vardır. Salonda bulunan iki kanepeden sancak tarafında olanı aynı zamanda iki kişilik yatak olarak kullanılabilir. Ortada ise katlanabilir bir masa mevcuttur.

Kokpitin altında da, valizlerinizi koyabileceğiniz ya da yatak olarak kullanabileceğiniz bir alan bulunuyor. İskele tarafındaki mutfak iki gözlü bir ocak ve buz kutusuna sahip. Beş kişiye göre yemek takımı özenle seçilmiş.

Not: Yanınızda yer kaplamaması açısından köşeli bavullar yerine yumuşak malzemeden yapılmış valizler getirmenizi öneririz.

Donanım

Teknede standart donanımın yanında Autohelm derinlik ve sürat ölçer, VHF telsiz,dürbün, seyir haritaları, temel seyir malzemeleri, can yeleği ve diğer güvenlik ekipmanları mevcuttur. Tüm teknelerde mobil telefonlarınızı şarj edebileceğiniz 12 V cakmak soketi bulunmaktadır.Hemen hemen bütün kıyılarımız Türkcell ve Telsim GSM kapsam alanı içindedir.

Teknede karaya ulaşım ve gezinti için Polyester bot bulunmaktadır.
Charter YACHT Aloa 27

Charter yacht Aloa 27 Aloa 27 ile yelken keyfi

Aloa 8,30 metre uzunluğunda 2,80 metre genişliğinde son derece esnek ve sağlam bir yelkenlidir. Klasik ana yelken ve sarmal genova yelken sistemi vardır.Çiftli ana yelken ıskotası kokpitte yer kaplamadığı için kullanım kolaylığı ve yerden tasarruf sağlanmıştır.Bimini ise yelken yaparken sizi güneşten korur.

Aloa ana yelken ve genova toplamı olarak 37 metrekarelik yelken yüzeyine sahiptir ve 2 silindir 18 HP Yanmar dizel motoru vardır.

Kısacası, Aloa 27 boyutları ve kolay kullanımıyla size muhteşem bir yelken keyfi sunar.

info@budgetsailingturkey.com