Budget Sailing Turkey


GBR

D

FR

NL

TR

Flotilla Sailing


Home

Teknelerimiz

Bareboat

Flotilla

Seyir Bölgesi

Ücretler

Seyahat Seçenekleri

Hakkımızda

İletişim

Cruising Association

Karayel Yachting Ltd.'nin
üyesi olduğu kurumlarTurizm Bakanlığı Charter Lisans No: 136

Karayel Yatçılık Deniz Turizm Birliği üyesidir.

Göcek bölgesinde hava durumu için tıklayın
Click for Dalaman area Göcek, Turkey Forecast

Flotilla sailing - GöcekFlotilla seyri

Flotilla, en fazla 10 teknenin yer aldığı grup halinde yapılan gezidir. Gün boyunca bağımsız olarak yelken yapabilirsiniz ama daima lider tekneyle bağlantı halinde olmanız gerekmektedir.

Her sabah bir brifing yapılarak günün güzergahı tartışılır, hava durumu aktarılır ve gezeceğiniz yerlerle ilgili bazı kullanışlı küçük bilgiler verilir. Seyir halindeyken lider tekneyle VHF telsiz aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.
Deneyimli yelkenciler bile sağladığı sosyal avantajlar ve grup halinde seyir keyfi için genellikle bir flotilla’ya katılmayı tercih eder.
Flotilla Lideri - Hasan

1981 yılında Deniz Harp Okulundan mezun olduktan sonra Donanmada çeşitli gemilerde 6 yıl görev yapmış ve Wilma ile evlenerek 1987 yılında istifa etmiştir Kısa bir süre ticari gemilerde çalıştıktan sonra 1989 da Göcek'e yerleşti.
1996 ya kadar Tanınmış bir yat işletmesinin Göcek base managerliğini yaptı. Bir süre Hollanda gemilerinde kaptan olarak çalıştıktan sonra tekrar yatçılığa dönmüştür.

Flotilla Sailing Göcek Çocuklu aileler! Çocuklarınızı denizle, yelkenle tanıştırın .

Flotilla Sailing Turkey Flotilla’yı grup içinde özgürlük olarak tanımlayabilirsiniz. Herhangi bir sosyal aktiviteye katılma zorunluluğu yok. Ancak yalnızlığa en düşkün olanlar bile çoğunlukla kendini akşamları grup halinde yemek yerken ve deneyimlerini paylaşırken bulur.

Flotilla yelkencilik, grup halinde olmanın güvenliği ile bireysel özgürlüğün tadını bir arada sunar. Sıkı ve kısıtlayıcı bir programı yoktur. Flotilla lideri sizin için, bir organizatörden çok denizcilik bilgisine sahip seyir arkadaşı ve bilgi kaynağı olacaktır. Seyir bölgesi 5 ile 30 deniz mili arasındadır.


İsteğe bağlı olarak tarife dışı tarihler için özel flotillalar düzenlenebilir.

Yelken deneyimi

Flotilla’ya katılmak isteyen birinin temel denizcilik bilgilerine ve bu boyutlarda bir tekneyi yönetebilecek yeteneğe sahip olması gerekmektedir.

Eğer yelkencilik yeteneğiniz konusunda az da olsa şüpheniz varsa gelmeden önce bilgilerinizi tazelemek için küçük bir kurs alabilirsiniz. Ayrıca biz de yarım ya da bir tam gün boyunca tekneyi tanımanız için size eşlik edebiliriz. Bu durumda lütfen bize önceden haber verin!
Flotilla Sailing Turkey


info@budgetsailingturkey.com